ALUKA s.r.o.ALUKA s.r.o.
ALUKA s.r.o.ALUKA s.r.o.
Celoroční zimní zahrady

Hliníkové zimní zahrady

ALUKA SYSTEM, S.R.O.

Hliníkové zimní zahrady na míru, prosklené zimní zahrady - elegantní, luxusní a trvanlivé s možností celoročního používání

Hliníkové zimní zahrady vynikají díky pevnostním vlastnostem hliníkových profilů. Díky hliníkovým profilům je konstrukce zimní zahrady dostatečně pevná a tuhá a při zachování luxusního vzhledu. Design hliníkových zimních zahrad je funkční a trvanlivý.

Hliníkové zimní zahrady je možné opatřit lakovaným nástřikem v odstínech RAL, není tedy problém zvolit ideální barvu dle Vašeho projektu. Pro povrchovou úpravu je možné využít i tzv. ELOX  (tepelně chemická úprava) nebo tzv. KOMAXIT (nanášení práškové barvy). Díky kvalitním povrchovým úpravám získávají hliníkové zimní zahrady velmi dlouhou životnost.

Výhody hliníkových zimních zahrad

  • Celoroční používání
  • Luxusní vzhled
  • Vysoká pevnost profilů
  • Vysoká tepelná úspora (vhodné pro pasivní domy)
  • Dlouhá životnost
  • Vysoká úroveň zabezpečení objektu
  • Vysoká variabilita tvarů
  • Kvalita a funkčnost povrchových úprav
  • Volitelná protipožární ochrana (Odolání požáru až 60 minut – EI 60)

Hliníkové zimní zahrady Ústí nad Labem

Výrobu a montáž hliníkových celoročních zimních zahrad realizujeme po celé ČR, ale vzhledem k naší poloze se soustředíme především na region Ústí nad Labem, Teplice, Most, Chomutov, Louny, Litoměřice, Lovosice, Roudnice nad Labem, Česká Lípa, Děčín. Pro informaci o dodávce do jiného regionu nás prosím kontaktujte.

Kromě severních Čech dodáváme hliníkové zimní zahrady na klíč do regionu Praha.

Celoroční prosklené hliníkové zimní zahrady umožňují žít v souladu s přírodou bez ohledu na roční období a povětrnostní podmínky

Od pestré nabídky prefabrikovaných dílů, možnosti individualizované konstrukce nebo rozsáhlý sortiment příslušenství (například ventilační technologii nebo zastínění) Vám hliníkové zimní zahrady nabízejí vše, co si můžete přát. Široký výběr barev a profilů umožňuje vyřešit celoroční zimní zahrady v harmonii s architekturou domu.

Při konstrukčním řešení doporučujeme využít hliníkový posuvný systém. Jeho součástí jsou hliníkové posuvné dveře se zdvihem, které umožňují zaplnit velké rozměry stavebních otvorů a flexibilní použití u velkoplošných konstrukcí. Zajímavým prvkem pro prosklené zimní zahrady jsou také shrnovací dveře s jejichž pomocí lze zcela otevřít prosklené stěny a tím lze dosáhnout dokonalého propojení interiéru a exteriéru především v letních měsících.

Vyberte si z mnoha variant designu, barvy, prosklení a konstrukčních prvků to nejlepší pro Vaši zimní zahradu, zastřešené atrium, terasu, nebo zahradní restauraci.

Máte zájem o hliníkovou zimní zahradu na míru?

Nechte si spočítat kalkulaci

Pravé tlačítko nelze použít

Pokračujte libovolným kliknutím na levé tlačítko myši.