ALUKA s.r.o.ALUKA s.r.o.
ALUKA s.r.o.ALUKA s.r.o.
Dveřní systémy

Hliníkové dveře

ALUKA SYSTEM, S.R.O.

Hliníkové vchodové dveře, hliníkové interiérové dveře, nejkvalitnější dveře s futuristickým designem

Hliníkové dveře v současnosti nabízejí špičkovou kvalitu a téměř nevyčerpatelné designové varianty. Vysoká bezpečnost a ochrana proti vloupání je pro hliníkové vchodové dveře velice důležitým hodnotícím faktorem, podle kterého si hliníkové dveře vybrat. Při testech těsnění a odolnosti vůči tlaku větru, protihlukové ochrany a proti vloupání do stupně WK 3 hliníkové dveře jak vchodové tak interiérové obstály.

Hliníkové vchodové dveře najdou uplatnění jak v občanských a průmyslových stavbách, tak stavbách pro bydlení. O jejich výhodách bezesporu vypovídá výčet, který předčí levnější materiály ve všem kromě ceny.

Vstupní hliníkové dveře zaručují dokonalý design a funkčnost pro profesionální využití. Díky pevnosti použitých hliníkových profilů jsou obzvláště vhodná na místa s vysokým výskytem populační fluktuace.

Výhody hliníkových dveří

  • dlouhá životnost
  • pevnost dveřní rámů a křídel
  • vysoká úroveň zabezpečení objektu
  • tepelná úspora (vhodnost pro pasivní domy)
  • stabilita materiálu
  • variabilita tvarů
  • kvalita povrchových úprav

Hliníkové dveře Ústí nad Labem

Výrobu a montáž hliníkových dveří realizujeme po celé ČR, ale vzhledem k naší poloze se soustředíme především na region Ústí nad Labem, Teplice, Most, Chomutov, Louny, Litoměřice, Lovosice, Roudnice nad Labem, Česká Lípa, Děčín. Pro informaci o dodávce do jiného regionu nás prosím kontaktujte.

Kromě severních Čech dodáváme hliníková okna do regionu Praha.

Nabízíme hliníkové dveře, které vyhoví téměř každému požadavku projektantů od interiérových hliníkových prosklených dveří a hliníkových stěn za příznivé ceny až po speciální hliníkové dveře a řešení s akustickou a vodotěsnou izolací nebo vysokou odolností proti průniku ohně.

Pro historické objekty v klasickém stylu i pro moderní architekturu plnou progresivních tvarů a materiálů citlivě zvolíme hliníkové vstupní dveře, nebo hliníkové vnitřní dveře.

Hliníkové dveře jsou vyráběny z materiálu s mimořádnou životností a téměř neomezeným výběrem barev a povrchů. Jsou extrémně stabilní a odolné. Nabízíme různé druhy výplní při zachování nároků na úsporu energie. Variabilita způsobů otevírání a příslušenství je téměř neomezená.

Máte zájem o podrobnější informace?

Sjednejte si osobní schůzku

Pravé tlačítko nelze použít

Pokračujte libovolným kliknutím na levé tlačítko myši.