ALUKA s.r.o.ALUKA s.r.o.
ALUKA s.r.o.ALUKA s.r.o.
Hliníkové posuvné dveře a posuvná okna

Hliníková posuvná okna

ALUKA SYSTEM, S.R.O.

Hliníková posuvná okna a hliníkové posuvné dveře, moderní a designové řešení prosklených otvorů a stěn

Prosklené plochy, prosklené otvory se hodí posuvné systémy oken a dveří. Pevný hliníkový rám zajistí stabilitu a geometrickou přesnost nutnou pro zvukovou a tepelnou izolační schopnost.

Prosklené stěny

Prosklená stěna s dveřmi tvoří součást exteriéru i interiéru budovy. Posuvná hliníková okna a posuvné hliníkové dveře jsou díky posuvným mechanismům lehce ovladatelné a to i při velkých rozměrech.

Použitím posuvných hliníkových oken a dveří docílíte moderního designu s vynikajícími vlastnostmi.  Hliníkové posuvné a shrnovací systémy šetří prostor v interiéru i v exteriéru a ladí s architekturou domu.

Posuvná hliníková okna a dveře dodáváme po celé ČR, ale vzhledem k naší poloze se soustředíme především na region Ústí nad Labem, Teplice, Most, Chomutov, Louny, Litoměřice, Lovosice, Roudnice nad Labem, Česká Lípa, Děčín. Pro informaci o dodávce do jiného regionu nás prosím kontaktujte.

Kromě severních Čech dodáváme (výroba a montáž) posuvná hliníková okna a dveře do regionu Praha.

Široká škála barev, minimalistické i variabilní provedení, vytváří z posuvných hliníkových oken a dveří ideální součást smělých a luxusních stavebních projektů

Realizujeme rozměrné průchody až do dvou třetin prosklené stěny. Posuvné dveře se pohybují téměř nehlučně na nerezavějících vodicích lištách z ušlechtilé oceli. Shrnovací dveře či stěny umožňují téměř zcela otevřít prosklené stěny. Jednotlivé prvky se rychle a jednoduše poskládají ke straně do úzkého balíku. Ovládání je řešeno ručně nebo komfortním automatickým řízením pomocí kontrolního panelu. Proti riziku zabouchnutí dveří na balkoně nebo na terase vybavíme vaše posuvné dveře biometrickým systémem čtečky otisku prstů, který je bezpečný a chrání před nevítanými návštěvami.

Máte zájem o podrobnější informace?

Sjednejte si osobní schůzku

Pravé tlačítko nelze použít

Pokračujte libovolným kliknutím na levé tlačítko myši.