ALUKA s.r.o.ALUKA s.r.o.
ALUKA s.r.o.ALUKA s.r.o.
Hliníkové prosklené fasády

Prosklené stěny, prosklené fasády

ALUKA SYSTEM, S.R.O.

Prosklené stěny a fasády jsou designové, zateplené a s vysokou životností.

Velké prosvětlené plochy jako jsou hliníkové prosklené fasády budov jsou velmi žádané. Důvodů proč je prosklená stěna a prosklená fasáda tak žádaná je několik. Tím nejpodstatnějším je zřejmě design. Prosklená fasáda na administrativní budově působí velice esteticky a v kombinaci s zeleným porostem plní i funkční aspekty.

Prosklené hliníkové stěny a prosklené hliníkové fasády splňují vysoké nároky tepelně a zvukově izolační vlastnosti. Moderní design a precizní zpracování dělá z prosklených fasád a špičkové opláštění budov s dlouho trvanlivostí.

Hliníkové prosklené stěny, hliníkové prosklené fasády Ústí nad Labem

Výrobu a montáž prosklených fasád zajišťujeme po celé ČR, ale vzhledem k naší poloze se soustředíme především na region Ústí nad Labem, Teplice, Most, Chomutov, Louny, Litoměřice, Lovosice, Roudnice nad Labem, Česká Lípa, Děčín. Pro informaci o dodávce do jiného regionu nás prosím kontaktujte.

Kromě severních Čech realizujeme prosklené fasády v regionu Praha.

Fasádní systémy slouží ke konstrukci prosklených plášťů budov. Používají se také k řešení střešních konstrukcí a ke stavbě prosvětlených stěn v exteriéru i interiéru. Prosklená stěna v interiéru propouští světlo a tlumí zvuk. Prosklená stěna je tedy vhodná například do administrativních budov, kde je vyžadována flexibilní interakce všech osob.

Prosklené hliníkové fasádní systémy plní energetické a bezpečnostní požadavky. Svou důmyslností slouží k realizaci smělých vizí architektů.

Široká nabídka hliníkových profilů umožňuje zvládnout každou tvarovou kombinaci svislých a šikmých prosklených ploch. Nabízíme několik variant vzhledu prosklené fasády, integraci různých typů oken a dveří do prosklených stěn. Do jakýchkoliv ploch dovedeme zasadit moduly pro využití solární energie. Ta může být využita pro ohřev vody a vytápění objektů.

Máte zájem o podrobnější informace?

Sjednejte si osobní schůzku

Pravé tlačítko nelze použít

Pokračujte libovolným kliknutím na levé tlačítko myši.