ALUKA s.r.o.ALUKA s.r.o.
ALUKA s.r.o.ALUKA s.r.o.
Zabezpečení proti požáru

Protipožární dveře a okna

ALUKA SYSTEM, S.R.O.

Protipožární dveře do bytu, prosklené hliníkové protipožární dveře, protipožární okna

Protipožární hliníkové dveře nabízí řešení, které je požárně odolné, splňuje předpisy a zároveň je designové i tepelně izolační. Protipožární prosklené dveře a protipožární okna obsahují žáruvzdorné skleněné výplně, které odolávají požárům až do 60 minut.

Bezpečnostní protipožární dveře do bytu i venkovní, vchodové protipožární dveře a protipožární okna, splňují třídu požární odolnosti EI 60.

Protipožární vchodové dveře a protipožární okna vyrábíme z nejkvalitnějších hliníkových profilů. Díky bezpečnostním funkcím se hodí do občanských budov i rodinných domů. Protipožární dveře obvykle realizujeme v komerčních prostorách a supermarketech, kam montujeme většinou prosklené protipožární dveře. V bytových domech najdete bezpečnostní protipožární dveře. Vchodové protipožární dveře, nebo interiérové protipožární dveře jsou zkrátka zapotřebí v objektech kde je značný pohyb lidí a kde se dbá na vysokou úroveň občanské bezpečnosti.

Protipožární dveře Ústí nad Labem

Protipožární hliníkové dveře a okna realizujeme po celé ČR, ale vzhledem k naší poloze se soustředíme především na region Ústí nad Labem, Teplice, Most, Chomutov, Louny, Litoměřice, Lovosice, Roudnice nad Labem, Česká Lípa, Děčín. Pro informaci o dodávce do jiného regionu nás prosím kontaktujte.

Kromě severních Čech dodáváme protipožární dveře a okna do regionu Praha.

Vyrábíme vchodové protipožární dveře a okna z hliníkových profilů a protipožárních skel, které jsou jsou testovány až na šedesáti minutovou odolnost proti požáru a samozřejmě také na ochranu před proniknutím kouře. Součástí protipožární ochrany jsou také speciální žáruvzdorné skleněné výplně.

Protipožární hliníkové vchodové dveře a protipožární hliníková okna jsou konstruovány tak, aby se vizuálně neodlišovaly od standardních hliníkových oken a dveří.

Vlastníme atestaci pro výrobu a montáž protipožárních dveří a oken do stavebních otvorů v souladu se všemi požadavky na kvalitu a bezpečnost. Poradíme Vám jak nejlépe řešit požární odolnost v rámci Vaší stavby.

Máte zájem o podrobnější informace?

Sjednejte si osobní schůzku

Pravé tlačítko nelze použít

Pokračujte libovolným kliknutím na levé tlačítko myši.