ALUKA s.r.o.ALUKA s.r.o.
ALUKA s.r.o.ALUKA s.r.o.
O společnosti

ALUKA system, s.r.o.

Kdo jsme

Tým společnosti Aluka, s.r.o. má více než 20 let praxe v oboru

Více než 20 let se věnujeme výrobě a montáži hliníkových oken a hliníkových dveří, hliníkových prosklených fasád, vstupních portálů, posuvných systémů a hliníkových zimních zahrad, včetně protipožárních řešení.

Veškeré naše výrobky splňují vysoké energetické a bezpečnostní požadavky. Naši pracovníci jsou proškoleni jak k výrobě, tak odborné montáži a mají léta praxe. Aluka je držitelem certifikátu a má akreditaci k výrobě a montáži prosklených hliníkových konstrukcí.

V našem sídle máme specializovanou výrobu na zpracování vysoce kvalitních hliníkových profilů. Probíhá zde nejen příprava hliníkových profilů, ale také kompletace včetně zasklení izolačními a protipožárními skly. Větší prvky montujeme přímo na stavbě.

Pomáháme již ve fázi projektového návrhu. Pomáháme s volbou vhodného konstrukčního systému a pohledových prvků. To vše s ohledem na design, energetické požadavky a ekonomičnost zpracování. Výsledkem bývají luxusní projekty.

Naše činnost obvykle začíná konzultací se zadavatelem, volbou vhodného systému a řešení detailů, kalkulací a cenovou nabídkou. Po dohodě a uzavření smlouvy začínáme kontrolou přípravy stavebních otvorů a přesným měřením. Následuje výroba a montáž. Předáváme kompletní uzavřené stavební otvory dle Vašich požadavků.

Díky spokojenosti našich zákazníků jsme na trhu přes 20 let.
Děkujeme, team Aluka

Ručíme za kvalitu

Certifikáty

Máte zájem o podrobnější informace?

Sjednejte si osobní schůzku

Pravé tlačítko nelze použít

Pokračujte libovolným kliknutím na levé tlačítko myši.