ALUKA s.r.o.ALUKA s.r.o.
Náš příběh

O firmě

Kdo jsme

Tým společnosti Aluka, s.r.o. má více než 20 let praxe v oboru

Náplní je výroba a montáž hliníkových oken a dveří, prosklených fasád, vstupních portálů, posuvných systémů a zimních zahrad, včetně protipožárních řešení.

Veškeré naše výrobky splňují vysoké energetické a bezpečnostní požadavky. Naši pracovníci jsou proškoleni a mají léta praxe. Společnost je držitelem certifikátu o výrobě montáži prosklených hliníkových konstrukcí.

V našem sídle máme specializovanou výrobu na zpracování hliníkových profilů, včetně zasklení. Větší prvky montujeme přímo na stavbě.

Pomáháme již ve fázi projektového návrhu. Pomáháme s volbou vhodného konstrukčního systému a pohledových prvků. To vše s ohledem na design, energetické požadavky a ekonomičnost zpracování.

Naše činnost obvykle začíná konzultací se zadavatelem, volbou vhodného systému a řešení detailů, kalkulací a cenovou nabídkou. Po dohodě a uzavření smlouvy začínáme kontrolou přípravy stavebních otvorů a přesným měřením. Následuje výroba a montáž. Předáváme kompletní uzavřené stavební otvory dle Vašich požadavků.

Díky spokojenosti našich zákazníků jsme na trhu přes 20 let.
Děkujeme.

Ručíme za kvalitu

Certifikáty

Máte zájem o podrobnější informace?

Sjednejte si osobní schůzku

Pravé tlačítko nelze použít

Pokračujte libovolným kliknutím na levé tlačítko myši.